NEO family

NEO family byla založena pro lidi, kteří si zakládají na kvalitě zpracování a perfektním zvuku handpanů a pro nadšence do handpanů, kteří chtějí rozšířit handpan rodinu zakoupením NEO handpanu.

NEO family podporuje profesionální hudebníky, performery a pomáhá jim k tomu, aby mohly být kreativnější, mohly rozvíjet svoji hru a tvořily hudbu. Nabízíme lepší podmínky pro pořízení handpanu a zázemí těm, kteří mají ambice hrát pro širokou veřejnost, dělat nahrávky a vytvářet dobré jméno handpanům všeobecně.

Jak všichni víme, kvalitní nástroje více nadchnou, baví, dělají mistra a rozšiřují hráčské možnosti. Pokud chcete zakoupit NEO handpan, budete nahrávat, koncertovat nebo chcete pomáhat NEO handpanům přijít ve známost, oslovte mě, jsem otevřený dobrým lidem, zajímavým myšlenkám a nápadům.

Jen dodám, NEO handpany jsou určené pouze lidem, kteří ocení hodiny práce a těžkou dřinu, která za výrobou stojí a že každý nápad musí mít hlavu i patu.

Jiří Káš handpan maker NEO / handpan player

Handpan.cz – Jiří Káš – handpan player / handpan maker NEO handpan
Matěj Ruppert – zpěvák kapely Monkey Business a jeho NEO handpan E3 kurd
VARHAN ORCHESTROVIČ BAUERskladatel hudby k filmu Miloše Formana Goyovy přízraky, hudebník, dirigent, aranžér – http://www.varhan.cz/YouTube Varhan’s Groovy Jammdoporučuje NEO handpan
JARO SLÁVIK – nejobávanější porotce soutěže Česko Slovensko má talent doporučuje NEO handpan

Performer, muzikant, handpanista Ondřej Glogar DidgeMusic

Napsal: Ondřej Glogar DidgeMusic
 
Lidi po dlouhé době se vracím k příspěvkům a trošku k frekventovanějším sociálním internetovým aktivitám…
Včerejší den jsem se vydal na výlet do Říčan do Handpan centra od výrobce a super hráče Jiří Káš – na takový ,,čekin“ jeho nové značky a nových nástrojů řady NEO handpan.
Jako znáte mě, co vím – to povím, takže i s tímto jsem za Jirkou jel, kriticky zhodnotit jeho práci. Ani v mých nejšílenějších snech by mě nenapadlo, že tak mile, ale opravdu tak mile a kvalitně budu překvapen…
Nečekal jsem, že Jirka bude během jednoho roku poctivého klepání a odpalování si šlah na zápěstí, mít tak dokonalé, jednak 100% čistě a perfektně znějících nástroje a jednak absolutní ,,style and shape“ stylové nástroje…!!!
UAU to není normální !!! za jeden rok ?!!! – co potom za ty další roky ???
Znám plno výrobců osobně u nás i v zahraničí a nikdo z nich nemá takový progress ve výrobě a celkovém procesu…
Osobně jsem tam jel spíše jako skeptik, říkal jsem si, jasně zkusím jeho nástroje a určitě si něco najdu, určitě si najdu nějakou nepřesnost nebo mimo-notu, nicméně mi Jirkova filosofie a process, kvalita, design a energie kterou do toho dává, tak dobře sedla, že jsem zůstal v malém úžasu a chtěl vědět úplně všechno! A opravdu mi neskutečně jeho nástroje padly do oka…
Po jednom z prvních rozehrání NeoHandpanu- měl jsem jich v ruce asi 8 a porovnával jsem je i s mezinárodními značkami některými hoodně hoodně drahými, jsem hned věděl že tohle je jiná liga přátelé !!! A že Handpan v české republice a v Praze jenom kvete a pokvete ještě neskutečným způsobem.
Nevymýšlím si to. Jsou to fakticky super dobré a stylové nástroje s neskutečně kvalitním procesem výroby a od člověka co ví co vyrábí a pro koho…
Tyhle nástroje taky nebudou v masové výrobě, jak to mají jiné některé značky i lokální, ale s osobním požehnáním a osobní domluvou s výrobcem a zařazením do speciální skupiny #neohandpanfamilly.
Ihned jsem si svůj nový NEO handpan C Harmonic Minor zamiloval a zařadil do své kolekce mých Nej nástrojů. Již druhý den ho poctivě proháním a trénuji na něm a hledám nové a nové nápady.
Díky Jirkovi se budete moct s jeho nástroji setkávat na mých individuálních i skupinových workshopech v Praze a celé ČR. Tak samo na letošních festivalech a koncertech u nás i v zahraničí.
K osobnímu vyzkoušení je u mě ve studiu na Palmovce.
Jirka mě nominoval jako svého dvorního hráče a já Jirku nominoval jako svého dvorního dodavatele. 🙂
Teď to shrnu:
Často mi píšete a ptáte se mě, kde pořídit nový nástroj a u koho jej vyzkoušet před pořízením a teď vím že od Jirky Káše a od značky NEO handpan.
Easy.